Sojusz DKA

Sojusz DKA w ikariamie


#1 2008-05-27 15:58:48

rav124

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 5
Punktów :   

JAk zdobyćnawych czlónków sojuszu??

Czy macie jakieś pomysły na zachęcenie graczy, do tego, aby wstąpili do naszego sojuszu?? każdy pomysł jest dobry!!

Offline

 

#2 2008-05-27 20:27:47

mal1957

szergowy forum

Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: JAk zdobyćnawych czlónków sojuszu??

sposobow moze byc kilka:
1.najprostszy to wysylanie wiadomosci do niezrzeszonych graczy z propozycja wstapienia do sojuszu (nieraz przynosi rezultaty - jak w waszym przypadku , ale niestety nie zawsze)
2.zrobienie ciekawej strony zewnetrznej sojuszu - zachecajacej do wstapienia poprzez zwrocenie uwagi na plynace ze wstapienia korzysci (moze ktos podejmie sie zrobienia jakiejs fajnej stronki - ja nie potrafie
3.proponowanie slabszym sojuszom przylaczenie sie do nas (pokojowo lub silowo ) Jesli chodzi o silowe zalatwianie sprawy to nie do konca jestem przekonana o pozytywnych do konca skutkach tej metody
4.umacnianie sie ekonomiczno-wojskowe wszystkich czlonkow - jak bedziemy mocni, to inni sami do nas chetnie beda chcieli przystepowac

Offline

 

#3 2008-05-27 21:36:23

rav124

Administrator

Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: JAk zdobyćnawych czlónków sojuszu??

mal1957 napisał:

sposobow moze byc kilka:
3.proponowanie slabszym sojuszom przylaczenie sie do nas (pokojowo lub silowo ) Jesli chodzi o silowe zalatwianie sprawy to nie do konca jestem przekonana o pozytywnych do konca skutkach tej metody

Jak najbardziej, ale wątpie aby sojusz chciał z dobrej woli połączyć się z innym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.apartamentywrzosowe.pun.pl www.pilkarze.pun.pl www.narucio.pun.pl www.akamichipbf.pun.pl www.eliteu57.pun.pl